REFERENCE

GOOGLE RECENZE

Zobrazit google recenze - 5* / 51

Přidat google recenzi

DALŠÍ REFERENCE

Hodnocení

4,9

Počet hodnotících 168
Přidat referenci

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

S panem Veselým jsem strávil příjemné odpoledne při dvou prověrkách vybraných vozů. Vše pečlivě zkontroloval, změřil hodnoty laku, provedl diagnostiku a upozornil na veškeré nedostatky a případné budoucí opravy. Současně mi dokázal vysvětlit i některé ovládací prvky, které pro mě byly nové.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou celkově spokojen. Děkuji za referenci!

BMW Řada 5

BMW Řada 5

Pan Veselý provedl detailní prohlídku vozu, vč. podvozku. Zjistil, že vůz měl měněný přední nárazník, ačkoli prodejce tuto informaci nesdělil. Poskytl rovněž mnohá doporučení co se týče např. údržby vozu, servisních intervalů, koupi pneu apod. S jeho službami jsme velmi spokojeni a děkujeme.

Mini Cooper

Mini Cooper

Pan Veselý je profesionál každým coulem. Vše zkontroloval, nechal si auto zvednout a dopodrobna probral s prodávajícím servisovou historii vozu. Dostali jsme doporučení auto koupit, na konci vyjednal s prodejcem i slevu, takže jeho služby byly defakto zdarma. Až příště budu kupovat ojeté auto, půjdu na prohlídku jedině s ním. Děkujeme!

Mazda 3

Mazda 3

Pana Veselého mohu jedině doporučit. Jeho přístup byl skvělý: pohodový, ale zároveň profesionální. Auto opravdu poctivě a detailně prohlédl a upozornil na věci, na které si dát časem pozor. Super služba.

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Velice důkladná kontrola (1,5 hod). Technik mi odfiltroval několik vozů jen pročtením servisní historie. Auto, které servisně na papíře vypadalo dobře, prohlédl velmi důkladně (proměřil snad všechny části na lak a potenciální opravu, vykoušel úplně vše a zhodnotil budoucí investice dle aktuálního stavu jako brzdy, kotouče, tlumiče apod.). Jelikož bylo auto v záruce, navrhnul prodejci i odstranit lehkou závadu v rámci reklamace. Mohu jen doporučit.

Ford Fiesta

Ford Fiesta

5* a kdybych mohla dám 6* 👌🙂. Pan Veselý je profesionál na svém místě, pomohl vybrat, prověřit a koupit nejen mě ale dříve i mému manželovi a jsme s jeho službami nadmíru spokojeni. Mohu vřele doporučit!

Jakub Skácel

Jakub Skácel

Velmi pozitivní zkušenost. Po zaslání vytipovaného auta proběhlo několik kol telefonních konzultací s následnou dohodou na společné prohlídce. Na místě pak pan Veselý vše důkladně prohlédl, změřil a posoudil. Auto jsme prohlédli na zvedáku a následně projeli. Nakonec napíchli na diagnostiku a vše ještě překontrolovali. Pro mě jako absolutního automobilového kromaňonce byla pomoc neocenitelná, kdy pan Veselý vše opravdu důkladně prohlédl a také okomentoval na co si dát pozor a co se často u tohoto typu auta kazí/stává. Na závěr poté doporučil jaký servis je potřeba udělat, a jaký mě v budoucnu čeká, kdy mi vše přišlo pěkně sepsané do mailu. Jako bonus se nám povedla ještě vyjednat menší sleva. Za mě spokojenost.

Volkswagen Passat Variant

Volkswagen Passat Variant

S panem Veselým jsem byl naprosto spokojen. Rychlá odezva, bezproblémová spolupráce a je radost sledovat, co vše je na autě schopen vysledovat a odhalit. Nakonec se díky němu povedlo vybrat auto přesně podle mých představ a k mé naprosté spokojenosti. Pana Veselého doporučuju. Nedovedu si představit, že bych si vybral ojeté auto bez znalostí a zkušeností technika a potřebného vybavení k diagnostice.

Volkswagen Arteon

Volkswagen Arteon

Profesionál, auto prověřil podle představ, mohu jen doporučit.

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Pan Veselí vystupoval naprosto profesionálně. Auto celé prošel, zkontroloval vše od laku až po podvozek. Auto také projel. Ochotně zodpověděl všechny dotazy. Na základě jeho pozitivního hodnocení jsem auto zakoupil. Při další koupi auta bych znovu využil jeho služeb.

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Vše proběhlo v pořádku. Profesionální přístup.

Nissan Pathfinder

Nissan Pathfinder

Pan Veselý je opravdu odborník na svém místě. Navíc Je velice vstřícný a ochotný.

Škoda Yeti

Škoda Yeti

Pan Veselý obrátil svým profesionálním přístupem a příjemným vystupováním nákup vozu v autobazaru ve zkušenost, které se nemusíte bát. Pomohl mi rozhodnout se pro vůz dobré kvality i příznivé ceny. Objevil závadu, kterou bude třeba odstranit, doporučil jak postupovat, servisovat atd. Mohu s vděčností doporučit jeho služby.

Škoda Superb

Škoda Superb

Pan Veselý reagoval na mou poptávku velmi rychle a sešli jsme se na druhý den. Auto prověřil důkladně (celkem 2hod). Lak, celkový stav, kola, interiér, světla, motor, kapaliny, brzdy, diagnostika, jízda a nenechal se odbýt prodejcem a trval i na zvednutí vozu, k naší spokojenosti vůz doporučil-ale měl mou plnou důvěru a kdyby tak neučinil auto bychom nekoupili. Navíc nám poslal návrh jak dále auto ideálně servisovat do budoucna. Částky za službu nelituji-naopak. Všem mohu doporučit.

Toyota Camry

Toyota Camry

Naprosto profesionální a přátelský přístup. Kupované vozidlo je do detailů ze všech stránek prověřeno.

VW Sharan

VW Sharan

Maximální spokojenost !!! Nic jiného ani nemůžu napsat, pokud budu kupovat další ojeté auto, určitě bych uvítal kontrolu auta p.Veselým.

Fiat Ducato

Fiat Ducato

Na pana Veselého jsem narazila náhodou. Sháněla jsem profesionála při kontrole starší obytné dodávky, kterou jsme měli předvybranou. A byla to trefa do černého! Služby p. Veselého jsou profesionální, komunikace rychlá. Kvalifikovaná a důkladná technická kontrola skutečného stavu vybraného vozu do detailů a prověření veškeré dostupné historie vozidla. Od pana Veselého jsem také obdržela přehledné informace a doporučení o následném servisu vozidla, což je pro nás také velmi užitečné. Služby pana Veselého můžu jen doporučit!

Odpověď

Moc mě těší, že jste byla s mou službou spokojena. Děkuji za doporučení i referenci!

Ford Focus

Ford Focus

Nevyznam se v autech a neměla sem prostor řešit vše kolem. Luďkovi věřim, vše zařídil úžasně, a díky němu mám velmi rychle skvělé auto, prověřené, s informacemi, které bych sama nikdy nezjistil. Za mě perfektní spolupráce

Odpověď

Děkuji za referenci, moc mě těší, že jsi byla s mou asistencí spokojena, teď už nezbývá, než si užít auto! :-)

Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro

Každému, kdo si není jistý při koupi auta tím, že je schopen posoudit stav vybraného vozu sám, vřele doporučuji využít služeb odborníka. Moje volba byla v téhle situaci celkem jednoduchá. Dostal jsem na pana L. Veselého doporučení od svého syna, kterému pan Veselý pomáhal s výběrem jeho auta před třemi lety. Syn v pohodě jezdí a je s vozem velmi spokojen. Pana Veselého jsem kontaktoval a od té chvíle probíhala veškerá komunikace s ním v naprosté pohodě a hlavně v reálném čase. Reaguje na podněty a dotazy rychle, ochotně a především máte možnost se dozvědět důležité informace o problematice vybraného modelu aut. Proces spolupráce s ním probíhá přesně tak, jak je popsáno na jeho webových stánkách. Nejsou to sliby, je to realita. Klíčová pak byla jeho osobní asistence při prohlídce vozu, na kterou mě dovezl do místa vzdáleného téměř 100 km. Kontrolu auta provedl velmi pečlivě a díky jeho objektivním zjištěním, se kterými byl během prohlídky průběžně seznamován i majitel vozu, došlo na konci k situaci, kdy se nám podařilo snížit cenu auta o celkem zajímavou částku. Na základě doporučení pana Veselého jsem se hned na místě rozhodl CAMARO koupit a na stará kolena jsem si tak, i díky němu, udělal radost 😊. Jednoduše řečeno: na pomoci odborníka při koupi ojetého vozu nemůžete prodělat.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou asistencí spokojen a děkuji za takto podrobnou referenci i doporučení!

Volvo V40 CrossCountry

Volvo V40 CrossCountry

Velká spokojenost, profesionální a vstřícný přístup od začátku do konce ať už při prověřování historie vozu či při samotné technické prohlídce na místě. Kromě výše zmíněného jsem pak velmi ocenil seznam doporučených servisních úkonů zaslaný po samotné prohlídce vozu. Rád doporučím dále, popř. opět využiji služby v budoucnu.

Odpověď

Děkuji za referenci i doporučení, moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen!

VW Passat Alltrack

VW Passat Alltrack

Rád bych se podělil o zkušenost s panem Veselým a spolupráci při výběru/hledání vozu. Za mne mohu jen doporučit. Bylo znát, že autům rozumí a ví co má na voze hledat. Měl jsem od něj zkonrolovaná 2 auta, než jsme narazili na to pravé. Já jako laik bych vzal hned to první, ale po domluvě, mě argumenty přesvědčil, že do budoucna by s ním mohl být problém. Takže pokud hledáte nový vůz, určitě si nechte poradit od profíka a vyhnete se zbytečným starostem. Děkuji tedy panu Veselému a za pár let se budu těšit na další spolupráci🤝

Odpověď

Děkuji za velmi podrobnou referenci. Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. Také se budu těšit na další spolupráci :-)

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Služby pana Veselého jsme využili již podruhé a ani tentokrát jsme nebyli zklamaní. Pan Veselý posoudil všechny naše "objevy", ale nakonec nám naše vysněné auto našel sám. Po prověření ho následně dojel i osobně zkontrolovat i přes to, že prodejce sídlí až v Ostravě. Auto důkladně zkontroloval, podal nám velmi podrobné informace a vše s prodejcem předjednal, takže my jsme si pro vůz mohli dojet už najisto. Pan Veselý nám velice ochotně pomáhal i po koupi vozu, když se vyskytl menší problém. Vzhledem ke stavu trhu s ojetinami u nás bych si nikdy netroufla kupovat ojetý vůz bez konzultace s odborníkem. A tím pan Veselý určitě je :)

Odpověď

Moc mě těší, že jste byla opět s mou službou spokojena. Děkuji za podrobnou recenzi a budu se těšit třeba i na příští nákup auta :-)

Škoda Superb III

Škoda Superb III

Pan Veselý vozidlo pečlivě prohlédl a upozornil na veškeré drobné detaily, které našel. Domluva rychlá, jasná. Jsem s jeho prací spokojený.

Odpověď

Děkuji za referenci, moc mě těší, že jste byl s mou prací spokojen!

Škoda Octavia III 1,6 TDI

Škoda Octavia III 1,6 TDI

S prací jsem maximálně spokojen. Určitě doporučuji k prověření technického stavu vozu. Při objevení drobných závad jsem navíc dostal i slevu na vůz, takže se mi služba vyplatila i finančně.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. Děkuji za doporučení!

Škoda Karoq

Škoda Karoq

Služby p. Veselého jsou nadstandardní . Komunikace rychlá. Kvalifikovaná a důkladná technická kontrola skutečného stavu vybraného vozu do detailů (včetně prohlídky na rampě a včetně testovací jízdy), která je při investici do nákupu vozidla NAPROSTO nezbytná, prověření veškeré dostupné historie vozidla. Na základě kontroly stavu vozu jsem od p. Veselého obdržel také přehledné a důležité informace pro následný servis vozu do budoucna. Služby takto vysoce kvalifikované a profesionální lze jedině doporučit. Pořídit vůz za asistence p. Veselého bylo super. Vůz jsem si našel poblíž Prahy a byl mi po kontrole p.Veselým dovezen až do Brna , kde jsem si ho převzal.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. Děkuji za podrobnou referenci i doporučení!

Ford Fiesta

Ford Fiesta

S Luďkovým přístupem jsem byla naprosto spokojená, nic nepodcenil a doporučoval mi pouze auta, kterým sám věřil. Na místě auto prohlídl a vyzkoušel vše co jen bylo možné a jsem si jistá, že mu nic neuniklo. Luděk je prostě profík a mohu ho vřele doporučit.

Odpověď

Děkuji za referenci i doporučení!

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Jsme moc spokojení, děkujeme p.Veselému jeho služby jsou nadstandartní, vřele doporučujeme všem:-)

Odpověď

Děkuji za doporučení, těší mě, že jste byli s mou službou spokojeni!

Mazda CX-5

Mazda CX-5

Služby p. Veselého jsou nadstandardní a komplexní. Komunikace blesková, cenné rady a postřehy co do výběru vozu při vysoké odbornosti a rozsáhlých znalostech, doporučení reflektující potřeby, požadavky a přání kupujícího, kvalifikovaná a důkladná technická kontrola faktického stavu vybraného vozu do detailů (včetně prohlídky na rampě a včetně testovací jízdy), která je při investici do nákupu vozidla NAPROSTO nezbytná, prověření veškeré dostupné historie vozidla, přínosné osobní jednání s prodejcem vozu, nápomoc při veškeré prodejní a převodové administrativě, v mém komplikovanějším případě včetně operativní nápomoci vysoce přesahující rámec objednané služby. Na základě kontroly stavu vozu jsem od p. Veselého obdržela také přehledné a důležité informace pro následný servis vozu do budoucna. Služby takto vysoce kvalifikované a profesionální lze jedině doporučit. Pořídit vůz za asistence p. Veselého byla jedním slovem radost.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byla s mou asistencí spokojena. A děkuji za velmi podrobnou referenci!

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Kupoval jsem své první auto a na doporučení kamaráda jsem se obrátil na pana Veselého. I když jsem z vyprávění slyšel, že spolupráce s panem Veselým byla perfektní, i přesto mě jeho přístup mile překvapil a předčil očekávání. Když jsem poslal vybrané inzeráty které mě zaujaly, pan Veselý mě upozornil, které na něj působí velmi podezřele a ušetřil mi tak peníze a čas, které bych strávil ježděním po republice a prověřováním vozů. Vyslechl si mé požadavky na auto a nabídl i své doporučení, které inzeráty za něj vypadají dobře. Velmi oceňuju, že mi pomohl s celým procesem nákupu a já se nemusel o nic starat. Vybraný vůz pak velmi pečlivě prohlídl a já ho pak kupoval s klidem, že tam není žádný problém který bych jako laik nepoznal. Pana Veselého určitě doporučuju, s jeho službami jsem velmi spokojený.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. A také děkuji za podrobnou referenci!

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Byl jsem spokojený. Rychlá komunikace, pan Veselý mi pomáhal i s výběrem typu motoru. Příjemné jednání a službu bych určitě volil i znovu.:)

Odpověď

Děkuji za referenci, moc mě těší, že jste by s mou službou spokojen!

MERCEDES-BENZ TŘÍDY V

MERCEDES-BENZ TŘÍDY V

Pan Veselý má naprosto proklientský přístup, volal jsem mu v sobotu, jelikož jsem narazil na vozidlo, o které jsem měl zájem a v této době není úplně lehké narazit na něco zajímavého, aby to nebylo cenově přehnané, takže jsem hned zvedl telefon a rovnou jsme se domluvili, že mi vozidlo prověří před návštěvou salonu, tak se stalo ještě ten den. Zaslal mi všechny dostupné informace, které se mu podařilo dohledat a hned v pondělí jsme vyrazili do salonu. Přijel o 5 min předem, což mám rád, když lidi jezdí na čas. Na nic nečekal a ihned se vložil do prověřování vozu. Opravdu mě mile překvapil svoji profesionalitou a precizností a o zkušební jízdě nemluvě, takto bych auto určitě sám nevyzkoušel, zde jdou vidět jeho zkušenosti. Tím to ale nekončilo, pan Veselý byl celou dobu semnou u jednání o koupi vozu, tak i u pojištění, záruky a na vše mi dával zpětnou vazbu, co má a nemá smysl, rozhodnutí bylo samozřejmě zcela na mě, ale uvítal jsem jeho podporu a informaci/druhý pohled pro své vlastní rozhodnutí. Rozhodně doporučuji služby pana Veselého. Věřím, že tak dokážete předejít ne jednomu překvapení.

Odpověď

Děkuji za velmi podrobnou referenci a doporučení, moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen!

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Ludek is a very experienced specialist. He knows everything about cars. As a bonus he is very kind as a person. Can recommend.

Odpověď

It was my pleasure, thank you for the recommendation.

Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 110kW DSG R-Line

Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 110kW DSG R-Line

Nákup vozu z „druhé ruky“ byla pro mě noční můra, protože člověk neustále od někoho slyší, jak tam jsou stočené kilometry nebo jak po měsíci odejde motor apod. Díky zkušenostem a profesionalitě pana Veselého jsem tohle riziko eliminoval na minimum. Za 1-2 hodiny pečlivého zkoumání a testování jsem měl mnohem jasněji a vůz jsem koupil. Jeho služby můžu vřele doporučit každému, kdo autům moc nerozumí a přesto by rád nakoupil v bazaru.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen a děkuji za doporučení!

Škoda Fabia Kombi

Škoda Fabia Kombi

Pán Veselý, dovoľte mi ešte raz Vám poďakovať za všetko! Za super prístup od začiatku až po koniec nášho jednania. :) Vďaka Vám sme s manželom vybrali parádne auto v super stave a za relatívne krátky čas. Veľmi oceňujeme Váš trpezlivý prístup ku nám ako zákazníkom, a za podrobnú a pečlivú prehliadku auta pri návšteve predajcu. Dali ste si naozaj záležať a cítime sa ohľadom našej kúpy dobre. Určite Vaše služby budeme odporúčať ďalej. A tešíme sa možno za pár rokov na ďalšiu spolu prácu! K+H Paškovi

Odpověď

Moc mě těší, že jste byli s mou asistencí spokojeni. Děkuji za referenci i doporučení!

VW Golf kombi

VW Golf kombi

Vynikající přístup, komunikace a provedená zevrubná kontrola vozu. Celý proces výběru vozu je s panem Veselým radost, nasměruje jaký vůz by byl ideální dle současné situace na trhu, požadavkům a jeho zkušenostem. Posléze při prohlídce je opravdu důkladný a vybraný vůz technicky prověří po všech směrech. Určitě doporučuji komukoliv, kdo hledá ojetý vůz, využít služby pana Veselého, které násobně zvyšují šanci, že koupíte velmi slušné auto.

Odpověď

Jsem moc rád, že jste byl s mou službou spokojen. Děkuji za doporučení!

VW Passat B8

VW Passat B8

Pana Veselého mi doporučil kolega a i já ho nyní mohu směle doporučovat dále. Auto jsem si hledal sice sám, ale vše jsme spolu pravidelně konzultovali. Oceňuji snahu pana Veselého předběžně vybrat a předběžně prověřit auto tak, aby případná jeho prohlídka nebyla nakonec zbytečná (šetří mi to jako klientovi čas a peníze). Prohlídka na místě byla komplexní, na vysoké odborné úrovni a beze snahy cokoliv uspěchat. Výhodou je pomoc s jednáním o případné slevě i následná doporučení stran servisu auta. V neposlední řadě je nutné zmínit příjemné a vstřícné jednání pana Veselého.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou asistencí spokojen. Děkuji za referenci i doporučení!

Mazda 3

Mazda 3

Jednoznačne férový chlap čo vie čo robí. Všetky úkony vysvetlené. Ochotne odpovie na všetky otázky, poradí i upozorní. Pán Veselý má u mňa 11* z 10 možných. Ďakujem.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou asistencí spokojen a taky, že jsme po tak dlouhém hledání našli ideální auto!

Škoda Rapid

Škoda Rapid

Velika spokojenost! Pan Vesely vedel, na co se ptat, co kontrolovat a hledat. Pratelsky a pritom velmi profesionalni. Moc dekuju za skvelou pomoc:)

Odpověď

Rádo se stalo, moc mě těší, že jste byla s mou asistencí spokojena. Děkuji za referenci!

Škoda Rapid

Škoda Rapid

S panem Veselým jsem vybíral auto už podruhé. S prvním autem jezdím bez problémů třetí rok. Peníze vynaložené na jeho služby se opravdu vyplatí. Navíc je radost sledovat prodejce jak přiznávají vše pod náporem pádných argumentů. Vřele doporučuji.

Odpověď

Moc mě těší, že jste opakovaně spokojen s mými službami. Děkuji za referenci.

Ford Focus

Ford Focus

S panem Veselým jsem kupoval své první auto. Původně jsem chtěl Volkswagen Golf 6. generace s benzinovým atmosférickým motorem 1.4 16V, nejlépe z nějakého velkého autobazaru. Tohoto typu auta ale byl na trhu relativní nedostatek, tudíž bylo k dostání za poměrně vysokou cenu a vozy navíc často byly v celkem nedobrém stavu. Pan Veselý se mnou vždy konzultoval typy aut, na které se zaměřit, a zejména mi sdělil výhody a nevýhody nákupu auta od soukromé osoby, malého autobazaru nebo velkého autobazaru typu AAA nebo Auto ESA, což se ukázalo jako důležité hledisko. Pak už jsem dělal každodenní scan všech možných autobazarů a agregátů nabídek. V průběhu výběru auta mi pan Veselý dával průběžnou zpětnou vazbu na můj výběr. To je fáze, která mi zabrala hodně času, víc než jsem čekal a je celkem únavná. O koupi ojetých aut jsem nic nevěděl a bylo třeba si to zkrátka vysedět. Nakonec jsme se rozhodli pro prohlídku Fordu Focus z AUTO BOND Plus z Prahy. Na prohlídku Focusu jsme šli po třech týdnech hledání. Pan Veselý přišel včas, připravený a hned se pustil do práce. Vzhledem k tomu, že jsem auto nekupoval ve velkém autobazaru, šlo vše příjemně rychle a bez jakýchkoliv problémů. Pan Veselý si poslechnul a zkontroloval motor, zkontroloval tloušťku laku, podvozek, interiér a projeli jsme auto na zkušební jízdě. Auto mělo úplnou servisní historii a bylo nadprůměrně zachovalé. Pan Veselý se mnou byl i při podpisu smlouvy, kterou zkontroloval. Služby pana Veselého doporučuji všem, expertní znalosti jsou při nákupu ojetiny v České republice opravdu nezbytností. Neumím si představit jak bych auto kupoval sám.

Odpověď

Děkuji za referenci, moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. Přeji hodně spokojenosti s autem!

VW Passat

VW Passat

Děkuji p. Veselému za jeho služby, které jsou v oboru nákupu vozidel výjimečné. Vysoce profesionální a na nadstandardní úrovni jak z hlediska zkušeností, znalostí, dovedností, tak a hlavně v jeho upřímném a skvělém lidském přístupu. Doporučuji každému, kdo by rád koupil detailně prověřený a opravdu kvalitní vůz.

Odpověď

Děkuji za krásnou referenci a doporučení!

Seat Alhambra

Seat Alhambra

Děkuji panu Veselému za pomoc při výběru ojetého vozu. Vše začalo telefonickými a mailovými konzultacemi při výběru, kdy jsem dostal velmi cenné rady. Následné důkladné prověření vybraného vozu odhalilo drobné a snadno opravitelné závady, což vedlo ke snížení ceny vozu. Služba prověření vozu se mně vyplatila a mohu ji doporučuji.

Odpověď

Těší mě, že jste byl s mou službou spokojen a děkuji za hodnocení!

Hyundai ix35

Hyundai ix35

Pan Ludek Vesely je poctivy, prijemny a dukladny profesional, na ktereho se muzete spolehnout. Vzdy jedna primo a podle nejlepsiho svedomi. Obracel jsem se na nej v prubehu jednoho roku s nekolika vozy a vzdy jsem byl s jeho pristupem i jednanim maximalne spokojeny.

Odpověď

Děkuji za hodnocení, jsem moc rád, že jste byl s mou asistencí spokojen. Budu se těšit na případnou další spolupráci!

VW GOLF

VW GOLF

Máme za sebou veľmi príjemnú a úspešnú spoluprácu s pánom Veselým. Veľmi sa nám páčil jeho profesionálny a aktívny prístup pri previerke a výbere nášho prvého auta. Po našej skúsenosti sme si istí, že sme vybrali dobre. Ďakujeme

Odpověď

Moc mě těší, že jste byli s mou asistencí spokojeni. Děkuji za referenci!

Ford S-Max

Ford S-Max

Chtel bych timto podekovat panu Veselemu za vysoce profesionalni pristup a perfektni casovou flexibilitu pri kontrole vyhlednuteho auta. Velmi si cenim peclivosti, s jakou auto prohledl ze vsech moznych i nemoznych uhlu a samozrejme pomohl s testovaci jizdou. Investice do sluzby se jednoznacne vyplati v pripade doporuceni i nedoporuceni vyhlednuteho auta. Vasich sluzeb i sluzeb pana Veseleho bez vahani vyuziji kdykoliv, kdy budu zvazovat pripadny nakup dalsiho auta. Jsem moc rad, ze na trhu existuje Vase sluzba, ktera vyraznym zpusobem pomaha narovnat spatnou povest trhu s ojetymi vozy. Diky za to a jen tak dal! Skoda, ze mate jen 5 hvezdicek, dal bych vic.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. Děkuji za referenci a budu se těšit na další prověřování, až zase někdy budete kupovat auto!

Toyota Corolla

Toyota Corolla

Využila jsem služeb p. Veselého pro konzultací vybraných vozidel a následné pro posouzení vybraného vozu a technického stavu vozidla. Užasni přistup ke zákazníku. Venku bylo asi -10, ale a i přes takové podmínky byla provedena řádná kontrola vozidla. Obratem jsem obdržela podrobný popis zjištěných nedostatku na základě kterých jsem vyjednala slevu 10 000 kč z původní ceny. Obdržela jsem: podrobný report z prověření historie, souhrn doporučeného servisu, report o stavu vozidla. Profesionální přistup a vstřícné jednaní. Děkují a doporučují.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byla s mou službou spokojena. Děkuji za referenci!

Škoda Roomster 1.4

Škoda Roomster 1.4

Profesionální přístup, reálné zhodnocení možnosti trhu podle požadavků a potřeb mě jako klienta, který shání auto s levnějším servisem do denního provozu, na kterém se budou střídat řidiči. Tedy auta pracovního. Doporučení mělo svou logiku, přislíbené termíny a komunikace v naprostém pořádku. Služby p. Veselého mohu jen doporučit.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byla s mou službou spokojena. Děkuji za doporučení!

VW Passat Variant

VW Passat Variant

Se službami pana Veselého jsem byla nadmíru spokojena. Má velmi profesionální přístup a jeho cílem je opravdu pomoci koupit ten nejlepší možný vůz dle vašeho výběru. Pan Veselý mě po detailnějším prověření odradil od koupě 2 vozů s pochybným původem, dal mi některé ověřené tipy pro hledání vozů (doporučení stránek, důležitost jednotlivých kritérií při výběru, prověřování historie vozidla atd.) a poté profesionálně a velmi pečlivě prověřil mnou finálně vybraný vůz. Společně jsme pak zhodnotili, jak se koupě daného vozu vyplatí oproti jiným nabídkám na trhu a dokonce mi pomohl vyjednat menší slevu. Zároveň mi pomohl detailní report z prohlídky a doporučení na menší opravy - tento report hned proberu s technikem ve vybraném servisu. I po zaplacení faktury mi pak navíc pan Veselý ochotně poradil s výběrem pojištění (a opět mě vlastně odradil od volby pochybné pojišťovny - i když levné v porovnání s těmi většími :)). Služby pana Veselého budu určitě velmi ráda dále doporučovat.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byla s mými službami spokojena. Děkuji za referenci i doporučení!

Mazda 6 2.0, benzín

Mazda 6 2.0, benzín

Při koupi ojetého auta jsem chtěla mít co největší jistotu, že auto je v deklarovaném stavu. P. Veselý se mnou komunikoval již před koupí, při přebírání vozu provedl kompletní kontrolu jak technického stavu vozidla, tak jeho původu a najetých km. Dal mi všechny potřebné informace a doporučil mi, co je třeba zkontrolovat a případně vyměnit hned (olej, kapaliny atd. a potom i jaké údržby provést po kolika dalších ujetých kilometrech. S jeho službou jsem maximálně spokojená a vřele doporučuji všem zájemcům o koupi ojetého auta.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byla s mou službou spokojena a děkuji za doporučení!

VW Golf VII

VW Golf VII

Velmi profesionální přístup. Bezproblémová komunikace. Pokud budu kupovat ojeté auto i v budoucnu, určitě znovu využiji tyto služby. Pokud bude v mém okolí někdo ojeté auto hledat, předám doporučení. Investice se rozhodně vyplatí.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. Děkuji za doporučení a budu se těšit na případné další shledání při koupi vozu!

Ford Ranger

Ford Ranger

Díky panu Veselému jsme dostali slevu 30tis. a popis vad k prvnímu servisu.

Odpověď

Těší mě, že jste byli s mou službou spokojeni. Děkuji za hodnocení!

Ford S-Max

Ford S-Max

Chtel bych timto podekovat panu Veselemu za vysoce profesionalni pristup a perfektni casovou flexibilitu pri kontrole vyhlednuteho auta. Velmi si cenim peclivosti, s jakou auto prohledl ze vsech moznych i nemoznych uhlu a samozrejme pomohl s testovaci jizdou. Investice do sluzby se jednoznacne vyplati v pripade doporuceni i nedoporuceni vyhlednuteho auta. Vasich sluzeb i sluzeb pana Veseleho bez vahani vyuziji kdykoliv, kdy budu zvazovat pripadny nakup dalsiho auta. Jsem moc rad, ze na trhu existuje Vase sluzba, ktera vyraznym zpusobem pomaha narovnat spatnou povest trhu s ojetymi vozy. Diky za to a jen tak dal! Skoda, ze mate jen 5 hvezdicek, dal bych vic.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. Děkuji za referenci a budu se těšit na další prověřování, až zase někdy budete kupovat auto!

VW Golf Variant TSI

VW Golf Variant TSI

S panem Veselým jsem se dohodl na posouzení zánovního vozu z programu Škoda Plus. Jeho odbornost je vysoká a při prohlídce to bylo vidět, odhalili jsme rozdíl v tloušťce laku a servisní manipulaci u pátých dveří. Vůz byl jinak velmi zachovalý a potvrdila to i zkušební jízda, kde jej vůbec nešetřil. Na jeho popud jsem vyžádal od prodejce výpis z elektronické servisní knihy, který potvrdil opravu na dveřích a umožnil vyjednání slevy. Dále provedl kontrolu auta na zvedáku a diagnostiku vlastním vybavením. Zároveň mi poradil na co si dát pozor při papírování a přepisu, a dal užitečné rady pro budoucí servis. Auto byla nakonec výborná koupě. Ne každý dnes rozumí moderním vozům, i proto jeho služby jednoznačně doporučím.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. Děkuji za doporučení!

Mercedes Benz třídy E - 2017

Mercedes Benz třídy E - 2017

Pan Luděk Veselý je profesionál na slovo vzatý, což opětovně potvrdil při pomoci s koupí již druhého auta v řadě. Vřele doporučuji.

Odpověď

Děkuji za doporučení! Moc mě těší, že jste s mými službami spokojen.

Volkswagen Passat B8

Volkswagen Passat B8

Pan Veselý nám velmi ochotně pomáhal v rámci celého procesu výběru vozu, až do jeho nákupu. Velmi rychle reagoval na všechny dotazy a posuzované inzeráty. Pan Veselý má velmi profesionální přístup, celkově posoudil vybraný vůz, včetně důkladné technické prohlídky a zkušební jízdy. Velice děkujeme za vstřícný přístup a při pořízení dalšího vozu Vaše služby určitě opětovně využijeme.

Odpověď

Děkuji za referenci a moc mě těší, že jste byli s mou asistencí spokojeni. Budu se těšit při další koupi vozu :-)

Volkswagen Passat B8 Variant Comfortline 2.0 TDI 110kW

Volkswagen Passat B8 Variant Comfortline 2.0 TDI 110kW

Děkuji za hodnocení! Pět hvězdiček vždy potěší. Těší mě, že jste byl s mou službou spokojen.

Odpověď

Děkuji za hodnocení! Pět hvězdiček vždy potěší. Těší mě, že jste byl s mou službou spokojen.

Peugot

Peugot

Díky za pomoc a komplexní prohlídku vozu.

Odpověď

Těší mě, že jsem mohl pomoci s kontrolou vozu. Děkuji za hodnocení!

VW Passat

 VW Passat

S p.Veselým jsme nejdříve předběžně prověřili několik kandidátů až jsme nakonec dospěli k finální volbě, kterou p.Veselý prověřil do detailu (kapotu, lak, motor a další komponenty, zda jsou originální či nebyly demontovány, získání servisních informace a historie přes počítač ), následně chod motoru při volnoběhu, následovala projížďka s kontrolou dynamiky motoru brzd a dalších funkcí. Nakonec bylo auto zvednuto provedena kontrola podvozku. Děkuji za profesionální služby.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou asistencí spokojen, děkuji za referenci!

Hyundai ix20

Hyundai ix20

Byla jsem mile překvapena, jak je koupě vozu za pomoci pana Veselého snadná. Pomohl mi k dobrému rozhodnutí, výborná komunikace, spolehlivé jednání a skvělé odborné znalosti ve prospěch klienta. Určitě mohu jen doporučit.

Odpověď

Moc mě těší, ze jste byla s mou službou spokojena a za doporučení děkuji!

Mazda mx-5

Mazda mx-5

Vše proběhlo k mé dokonalé spokojenosti. Pan Veselý se vším pomohl a poradil, doporučil vůz ke koupi. Služby jednoznačně doporučuji.

Odpověď

Děkuji za doporučení! Těší mě, že jste byl s mými službami spokojen.

Skoda Octavia III

Skoda Octavia III

Sluzby pana Veseleho a jeho firmy mohu pouze a jen vrele doporucit! Po prvni telefonicke konzultaci mi obratem proveril vozidlo, ktere jsem se na zaklade "dobrych" referenci a "doporuceni" chystal uz v podstate koupit. Velmi rychle prisel na to, ze automobil byl jiz 2x bourany a ze prodejce je neseriozni. Pomohl mi vyspecifikovat vuz dle mych aktualnich potreb a nezavisle na sobe jsme zacali automobil hledat. Nasledne pri koupi jako takove mi byl vice nez napomocen, proveril historii vozu, jeho technicky stav (karoserie, motor, podvozek, testovaci jizda atd.) a pomohl mi i pri jednani s prodejcem (vcetne dojednani lepsich podminek). Celkovy pristup spolecnosti AUTOproverka mohu jen doporucit a tesim se na dalsi spolupraci s ni!

Odpověď

Děkuji za hodnocení, moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen!

Ford S-MAX

Ford S-MAX

Se službami a přístupem pana Veselého jsme nad míru spokojeni. Komunikace byla rychlá a prověřování vybraných vozů opravdu důkladné. Celkem prověřoval 4 vozy a na 2 jsme se jeli podívat. U prvního auta odhalil na místě několik závad a koupi nakonec nedoporučil, čímž nám ušetřil nemalé výdaje na opravy, které nebyly hned na první pohled zřejmé. U druhého vozu odhalil jen pár drobností, a koupi doporučil. Při kontrolách vše ukázal, vysvětlil a po koupi nám zaslal doporučený servis. Bylo vidět, že pan Veselý je profesionál, má přehled a bohaté zkušenosti jak s auty, tak s prodejci. Věříme, že jeho služby se obzvlášť na českém trhu ojetin vyplatí. Můžeme s klidným srdcem doporučit.

Odpověď

Děkuji za referenci i doporučení! Moc mě těší, že jste byli s mou službou spokojeni!

ŠKODA RAPID SPACEBACK

 ŠKODA RAPID SPACEBACK

Jsem rád, že jsem mohl s panem Veselým vybrat nové auto. Vyslechl si naše preference a doporučil auto tak, abychom byli spokojeni a aby nám naše volba seděla.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. Děkuji za referenci!

Ford Focus mk1

Ford Focus mk1

Pan Vesely je profik. Potreboval jsem koupit 2. vuz do rodiny. Povedlo se to na 2. pokus, pricemz diky dukladnemu proklepnuti 1. vozidla se ukazalo par nesrovnalosti a na nasledujici otazky prodejce zareagoval tak,ze vlastne auto prodavat nechce. Nasledne jsme jeli proverit Ford Focus 1. generace, ktery mel byt v perfektnim stavu. Pan Vesely automobil proveril papirove a nasledne i na miste. Velmi dukladne. Nasledne doporucil auto koupit. Recenzi naschval davam az po dvou mesicich, abych vyloucil pripadne skryte zavady. A opravdu, vsude kde s autem prijedu se mne nadsene ptaji, kde jsem sehnal tak skvele zachovaly kus. Vynalozenych penez rozhodne nelituji. Diky nim jsem mohl “klidne spat” a vedel jsem,ze auto je opravdu takove jak bylo inzerovano.

Odpověď

Těší mě, že jste byl s mou službou spokojen a auto Vám dělá radost! Děkuji za referenci.

Hyundai i40

Hyundai i40

Se službami pana Veselého jsem maximálně spokojen. Tedy doufám, že na koupeném autě se časem neprojeví nějaká závada, ale první dojmy z jízdy jsou výborné. Společně jsme navštívili autobazar, kde přicházelo v úvahu ke koupi několik aut (dle mých parametrů - stáří / značka / naftový motor / strop na najeté km apod.). Pan Veselý postupně zredukoval výběr defacto až na výsledně koupené auto. Všechny ostatní z nějakého důvodu neobstály (špatně znějící motor / bouraný vůz atd.). Překvapivě jsme ze zvažovaných nakonec vybrali vůz nejstarší, a zároveň u i s největším počtem najetých km, nicméně v nejlepších technickém stavu. Následovalo detailnější prověření vybraného vozu včetně zkuební jízdy a revize "spodku" auta. Vůz taktéž prošel. Pan Veselý mi následně pomohl i s jednáním s dealerem, což také kvituji. Rozhodně jeho služby doporučuji.

Odpověď

Děkuji za referenci i doporučení. Těší mě, že jste byl spokojen s mou službou.

Renault Thalia

Renault Thalia

S panem Veselým jsme absolvovali prodej našeho velmi málo ojetého vozu a nákup staršího, pokud možno levného a spolehlivého auta protiúčtem. Pan Veselý nám významně pomohl s prodejem, vyjednal v rámci možností nejlepší možnou cenu. Starší vůz, který vybral a doporučil ke koupi prohlédl tak dokonale, že mu skutečně důvěřujeme (tomu autu). Detailně poradil s následnou údržbou a odpovídal poštou i na dodatečné dotazy. Bez pana Veselého bychom celou akci jen těžko zvládli, a když, tak s podstatně horším výsledkem. Jeho služby se tedy velmi vyplatily. Pan Veselý je navíc velmi klidný, příjemný a sympatický pán, ale zároveň sebevědomý odborník. Pro nás výborná kombinace. Pokud bychom ještě někdy kupovali ojetý vůz, tak pokud možno jen s panem Veselým. Jan Strouhal, Ladislava Horáková

Odpověď

Děkuji za krásnou referenci. Moc mě těší, že jste byli s mou službou spokojeni.

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Služby pana Veselého můžu jen doporučit, ochotně proklepl auto ještě před samotnou prohlídkou, vyjádřil svůj úsudek, který se ukázal být velmi přesný u prohlídky samotné. Na autě nenechal nit suchou, všechno důkladně prolezl, otestoval a podal podrobné hlášení, nakonec přidal seznam doporučených úkonů ohledně servisu i servisních intervalů. Rozhodně se vyplatí si k prohlídce zaplatit jeho služby.

Odpověď

Děkuji za referenci! Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen.

Seat Leon

Seat Leon

Pan Veselý mi pomohl při výběru i při kontrole auta. Bez pomoci bych si všiml maximálně sjetých pneumatik a naprasklého světla. S panem Veselým jsem, ale zjistil mnohonásobně více informací a věděl jsem do čeho jdu. Teď už vím na stopro, že kupovat auto na slepo se nevyplácí. Moc děkuji.

Odpověď

Těší mě, že jste byl s mou asistencí spokojen, děkuji za referenci!

Ford Focus

Ford Focus

Do 24 hodin od prvního kontaktu provedl pan Veselý prohlídku a zkušební jízdu, shrnul stav vozidla a dal doporučení. Rychlé a seriózní jednání. Je to profík.

Odpověď

Děkuji za referenci, těší mě, že jste byl spokojen!

Volkswagen Passat B8

Volkswagen Passat B8

Služby pana Veselého určitě doporučuji každému, kdo je automobilový laik a nechce při koupi vozu nic podcenit. Pan Veselý je profesionál, v průběhu kontroly rád vše vysvětlí a ukáže, byl jsem s jeho prací naprosto spokojen. Před samotnou prohlídkou vozu jsme spolu byli hned několikrát v kontaktu, velice rychle reagoval a již v počátcích tedy pomohl s výběrem a selekcí vozů.

Odpověď

Děkuji za doporučení! Těší mě, že jste byl s mou službou spokojen.

Mazda 3 MPS

Mazda 3 MPS

Naprostá spokojenost, profesionální a přátelský přístup. Já měl zrovna to štěstí že jsem narazil na perfektní kus, ani po důkladné prohlídce jsme nic nenašli. Opravdu ví co dělá, pokud něco najde tak se vyjedná sleva a pokud je ta ojetina načančaný vrak tak vám ušetří spoustu peněz a trápení. A to se vyplatí! ;) Mohu jen doporučit.

Odpověď

Děkuji za doporučení! Jsem rád, že jsem mohl pomoci při nákupu vozu.

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Opět velmi DĚKUJEME panu Veselému za výběr a pečlivé prověření při koupi našeho již druhého autíčka.Projekt autoprověrka.cz. je výborný, zcela eliminuje chyby při výběru .... "normální člověk" se nechá ošálit naleštěným zevnějškem a příjemným vystupováním a často se ukvapí.....nakonec máme opravdu skvělý vůz a přejeme mnoho spokojených a "veselých" zákazníků.

Odpověď

Těší mě, že jste opět využili mé asistence při koupi vozu. A děkuji za referenci!

Seat Toledo 1.2 TSI 81 kW

Seat Toledo 1.2 TSI 81 kW

Na panu Veselém bych chtěl v prvé řadě ocenit, jak rychle se dokázal zorientovat v mých představách o novém autě. Zpočátku jsem neměl zcela konkrétní představu, ale během vzájemných rozhovorů jsme se nakonec shodli na Škodě Rapid nebo Seatu Toledo. V krátké době mi dodal 2 zajímavé tipy. Těsně nás ale předběhli jiní zájemci. Už to, že obě vozidla byla v nabídce jen několik dnů, svědčí o dobrém výběru. Ve stejný den, kdy nám nevyšel 2. tip, jsem od p. Veselého dostal další. Velmi dobrý stav, slušná výbava, nízký nájezd, výhodná cena. Hned druhý den jsme jeli. Tam mým starým autem, zpátky novým na protiúčet. Přesně taková byla má ideální představa. Pan Veselý nové auto detailně zkontroloval (tloušťka laku, kontrola celé karoserie včetně spodku, diagnostika řídící jednotky). Na mou žádost za mě provedl i zkušební jízdu. S letitými zkušenostmi automechanika přesně věděl, na co se při kontrole jízdních vlastností zaměřit. Když zjistil u vozidla prošlou STK, podařilo se mu dohodnout, že prodejce během oběda kontrolu dodatečně zajistil. Zpáteční cestu už jsem si jako řidič vychutnával já. Pan Veselý mi pak ještě do mejlu poslal rozpis budoucích servisních úkonů a doporučil spolehlivý servis. Když k tomu připočítám množství užitečných rad, které jsem v rámci vzájemných kontaktů dostal, ochotu a poctivý přístup, pak nemůžu chtít víc. Příště se na něj opět s důvěrou obrátím.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen. Děkuji za referenci a budu se těšit na případnou další spolupráci.

Seat Ibiza

Seat Ibiza

S Panem Veselým jsem byla nadmiru spokojena..Od začatku rychla komunikace,vstřicnost..Na vše odpovi a podrobne vše k vozidlu vysvětli...a navic je sympatak :)za me doporučuji..

Odpověď

Moc mě těší, že jste byla s mou službou spokojena a děkuji za referenci!

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Pan Veselý mi pomohl vybrat auto přesně podle mých představ a za rozumnou cenu. Jel se mnou na osobní prohlídku, auto kompletně prohlédl, zkontroloval, zda je všechno v pořádku, absolvoval se mnou zkušební jízdu a také prověřil, zda opravdu souhlasí všechny údaje, které prodávající v inzerátu uváděl a díky tomu mi dokonce pomohl ujednat slevu. Vzhledem k tomu, že to byla moje první zkušenost s koupí, poradil mi i jak přesně postupovat dál a co všechno zařídit, abych na něco nezapomněla. Byl velmi příjemný a jeho přístup je velmi profesionální. Velice doporučuji.

Odpověď

Děkuji za doporučení! Moc mě těší, že jste byla s mou službou spokojena.

WV Golf combi TSI

WV Golf combi TSI

Pan Veselý od prvního momentu podával velmi přesné informace k výběru nového vozu respektující mojí potřebu, abych se mohl na trhu relevantně zorientovat. Jeho nabídky vozů k zakoupení byly velmi trefné. Samotná realizace byla spíše zábavou, neboť jsem se mohl spolehnout, že kupované auto již bylo prověřeno předem z dostupných zdrojů a jednak, že jej prověří důkladně na místě, tedy že prezentované informace prodejcem odpovídá realitě. Současně pan Veselý pečlivě prošel i příslušné dokumenty s převodem související, přičemž vedl i vyjednávání o ceně nového i původního vozu, to vše v rámci domluvy, kterou jsme měli. Celkově byl průběh v ukloněné atmosféře s korektním, ale jasným vystupováním. Mám tak zánovní vůz za výbornou cenu bez stresu. Tedy příjemný zážitek, velká úspora času a financí. Překvapila mě i cena, neboť si umím představit za ty služby i vyšší. Doporučuji tedy jeho komplexní služby – celý balíček. Moc děkuji za služby. JŠ

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou asistencí spokojen. Za doporučení děkuji!

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Pan Veselý je naprostý profesionál a odborník. Spolupráce s ním byla skvělá. Pomohl mi s výběrem auta a následně i s cenou vozu, který jsem nechávala protiúčtem. Jsem naprosto spokojena a pana Veselého rozhodně doporučuji.

Odpověď

Děkuji za referenci i doporučení!

VW Transporter

VW Transporter

Se službami pana Veselého jsem byl nadmíru spokojen. Díky svým letitým zkušenostem autům nejenže rozumí, ale informace o nich dokáže jednoduše podat i laikům. Před fyzickou kontrolou detailně a objektivně posoudil všechny informace, které jsou k vozidlu z různých zdrojů dohledatelné. Po vzájemné konzultaci a probrání všech výstupů vyjádřil svůj názor, nastínil možné slabé místa daného vozu a doporučil osobní prohlídku. Při osobní prohlídce se autu věnoval do posledního detailu, ať už fyzicky nebo papírově. Rozklíčoval oblast opravy karoserie, o které jsme předem věděli, že se na autě dělala a u níž nám nebyl jasný její rozsah. Po společné závěrečné konzultaci ještě ve výsledku vyjednal s prodejcem i slevu a následně pomohl s kontrolou kupní smlouvy a dokumenty kolem prodeje. Závěrečný soupis s informacemi o doporučeném servisu už byla jen třešnička na dortu. Děkuji a služby pana Veselého doporučuji!

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou asistencí spokojen. Za doporučení děkuji!

Fabia 1.2 HTP

Fabia 1.2 HTP

Luďkovy služby jsou perfektní. Pomohl nám najít správný vůz, zkontroloval jej nad rámec možností a ještě nás obdaroval spoustou užitečných rad. A pomůže vám dokonce i vyjednat slevu na ceně vozu. Tuhle zkušenost rád znovu zopakuji, až si zase za pár let budeme kupovat další auto.

Odpověď

Těší mě, že jste byli s mou asistencí spokojeni. A budu se těšit na nákup dalšího auta s vámi :-)

Mercedes Benz B220d 4MATIC

Mercedes Benz B220d 4MATIC

Profesionální služba s potřebnými znalostmi. Jsem spokojen, děkuji.

Odpověď

Děkuji. Těší mě, že jste byl s mou službou spokojen.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Skvělá domluva a přístup. Pan Veselý mi pomohl zkrotit nesmyslné nároky a vyvarovat se tak senzačním inzerátům za kterými se skrývaly možné jezdící vraky. Po pečlivém výběru přišla na řadu prohlídka, která již jen potvrdila, že je auto v dobré kondici a mohl jsem koupit s vědomím co s autem je a není. Jako příjemný bonus pan Veselý připravil seznam s doporučením servisních úkonů a intervalů. Služby pana Veselého mohu jen doporučit.

Odpověď

Těší mě, že jste byl s mou asistencí spokojen. Za doporučení děkuji!

BMW 3

BMW 3

Služby pana Veselého mohu jen vřele doporučit. Velmi profesionální a individuální přístup. Velmi ochotně pomůže s vybráním konkrétního vozu. Poté důkladně auto prověří po technické stránce a bezprostředně po zakoupení i pošle doporučení k servisním úkonům. Velmi vyzdvihuji lidský přístup pana Veselého k celému procesu. Ještě jednou děkuji a klobouk dolů !

Odpověď

Děkuji za doporučení. Moc mě těší, že jste byl s mou asistencí spokojen!

Hyundai ix35

Hyundai ix35

Rozhodli jsme se koupit ojeté auto, ale protože autům nerozumíme, hledali jsme odborníka, který by nám poradil. Naštěstí jsme objevili webovou stránku p. Veselého. Poslali jsme mu odkaz na námi vytipované auto s informacemi, které jsme sami zjistili. Pan Veselý je prověřil a vše s námi konzultoval jak mailem, tak telefonicky. Pak jsme se dohodli na fyzické prohlídce vozu v autobazaru. P. Veselý auto opravdu pečlivě prohlédl, zkontroloval všechny funkce, i když počasí bylo takové, že by psa nevyhnal. Vyzkoušel i jeho jízdní schopnosti, diagnostiku, prohlédl auto zespodu, nic nevynechal. Vše, na co jsme se zeptali, vysvětlil, takže jsme alespoň něco o technice a fungování auta pochopili. Pro případ koupě nám poradil ohledně dohody s prodejcem a možnosti slevy, i jak postupovat při převzetí vozu. I když jsme nakonec auto nekoupili z osobních důvodů, jsme velmi rádi, že jsme se s p. Veselým poznali. Určitě jeho služeb využijeme při koupi jiného auta, protože takto si představujeme profesionální pomoc odborníka. Jsme opravdu nadšeni, že jsme měli to štěstí najít tak poctivého a ochotného člověka. Můžeme jej rozhodně doporučit všem.

Odpověď

Jsem moc rád, že jste byli s mou asistencí spokojeni. A budu se těšit na další prohlídku s Vámi. Děkuji za doporučení.

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Plánoval jsem nákup ojetiny, bohužel jako naprostý laik jsem byl nucen obrátit se na odborníka, který by mi poradil a hlavně mnou vybrané auto důkladně zkontroloval. Musím říct, že jsem nesmírně rád, když jsem narazil právě na stránky pana Veselého. Před setkáním proběhla komunikace na výbornou, vždy ochotně poradil a odpověděl na všechny mé dotazy. Fyzicky auto důkladně prohlédl, zkontroloval opotřebení jednotlivých dílů, ověřil, zda není auto po větší opravě, proměřil tloušťku laku a mnoho dalších kontrol, které by mě jako naprostému laikovi nenapadly. Rovněž otestoval zkušební jízdu, kde ověřil, že se auto chová na silnici jak má a že všechny funkcionality pracují správně. Následně auto napojil na diagnostiku, čímž prověřil, že se nenachází žádné vážnější skryté poruchy, které by v blízké budoucnosti slibovaly větší investice do oprav. V neposlední řadě mi pan Veselý umožnil vysmlouval lepší podmínky před uzavřením dohody, asistoval u podpisu smlouvy a jiných dokumentů a poradil při sjednání pojištění. Moc Vám děkuji za spolupráci, pokud budu kupovat další, s radostí se na Vás znovu obrátím. :-) Rád bych Vám popřál mnoho dalších spokojených klientů.

Odpověď

Děkuji za skvělou referenci. Jsem rád, že jste byl s mou asistencí spokojen a budu se těšit na případný další nákup s Vámi :-)

Škoda Fabia Combi

Škoda Fabia Combi

Pan Veselý mi pomohl s výběrem a koupí vozu,Škoda Fabie Combi. Jeho služby mohu vřele doporučit, spolupráce byla skvělá, Pan Veselý je velice příjemný a přitom profesionální.

Odpověď

Těší mě, že jste byla s mou službou spokojena po všech stránkách. Za doporučení děkuji!

Škoda Rapid

Škoda Rapid

Se službami pana Veselého jsem byl naprosto spokojen, Poradil mi s výběrem značky a typu pro mé konkrétní potřeby a s nekonečnou trpělivostí odpovídal na všechny mé amatérské dotazy. Při prohlídce postupoval naprosto profesionálně a auto zkontroloval do nejmenších detailů, dokázal domluvit slevu ačkoli byl vůz prakticky bez závad a pomohl i při řešení administrativy s prodávajícím. Rozhodně doporučuji.

Odpověď

Děkuji za skvělou referenci a doporučení!

Volkswagen Passat B8 2.0 TDI DSG HIG. 4x4 176 kW

Volkswagen Passat B8 2.0 TDI DSG HIG. 4x4 176 kW

Se službami pana Veselého jsem byl maximálně spokojen. Profesionální přístup ve všech směrech. Telefonická i emailová komunikace perfektní. Ochotně mi zodpověděl veškeré dotazy a vše detailně vysvětlil. Domluvili jsme se, které vytipované vozy na internetu prověří telefonicky. Podařilo se mu tak odfiltrovat nevhodné adepty na osobní prohlídku. Absolvovali jsme 3 prohlídky. První vozidlo nedoporučil pan Veselý ke koupi, přemrštěná cena neodpovídala stavu vozu. Ve druhém případě, kdy se mi vůz velmi líbil a odjel bych v něm, odhalil pan Veselý poctivou kontrolou technického stavu na místě neserióznost prodejce. Vůz byl bouraný a opravovaný, ačkoli prodejce tvrdil opak. V posledním případě vůz prošel všemi fázemi kontroly skoro na výbornou, proto jej doporučil ke koupi. Povedlo se vyjednat i snížení ceny. Prostředky, které jsem do jeho služeb investoval se mi tak vrátili. Vůz jsem pořídil a zatím se neobjevil, žádný kostlivec ve skříni. Po cca půl roce užívání jsem s vozem velmi spokojen. Pan Veselý mi také zaslal seznam servisních úkonů, které doporučuje po koupi provést (výměna oleje, filtrů apod.) a poradil i s možnostmi zabezpečením vozu apod. Služby pana Veselého mohu vřele doporučit. Určitě se vyplatí! Děkuji za spolupráci a přeji mnoho dalších spokojených klientů. :)

Odpověď

Moc mě těší, že jste byl s mou asistencí spokojen. A za doporučení děkuji!

Audi A4

Audi A4

Luděk je borec. V pátek večer jsem volal, že potřebuji pomoc poradit, jestli mám koupit vybrané auto. V neděli ráno proběhla prohlídka a bylo jasno. Naprostý profík, který mě nenechal na pochybách, jestli mu můžu důvěřovat. Vřele doporučuji.

Odpověď

Díky za doporučení!

Ford C Max

Ford C Max

Všem kteří chtějí kupovat ojetý vůz vřele doporučuji p. Veselého. Má v tomto oboru zkušenosti a přehled. Prověří Vám auto důkladně včetně prohlídky na místě prodeje a též papírově, historii vozidla a celkový stav dle STK a servisní knížku. Navíc je s ním velmi dobrá komunikace. kde má velkou trpělivost i s hloupými dotazy, vše vysvětlí. Snaží se Vám doporučit jen dobrý vůz, o kterém je přesvědčen, že stojí za tu cenu, kterou jste si určili. Má přehled o autobazarech a upozorní Vás na jejich možné nedostatky. Má osobní přístup ke každému klientovi a osobní jednání s ním je na velmi dobré úrovni. Pokud bych musel znovu kupovat auto, znovu bych se na p. Veselého obrátil.

Odpověď

Děkuji za podrobnou referenci i doporučení! Jsem moc rád, že jste byl spokojen s mou službou.

Volvo XC60

Volvo XC60

Opakovaná naprostá spokojenost. Pan Veselý je komunikativní, velmi rychle reaguje na má přání a požadavky. Jeho prohlídka vozu (v servisu prodejce na dílně) byla velmi podrobná a profesionální. Prodejce informoval o drobných vadách a upozornil na nutnost oprav před předáním vozu. Zkušební jízda byla komplexní, kontrolovány byly i ovládací prvky a vybavení. I díky tomu všemu byla koupě uskutečněna rychle. Stejně nadšený s přístupem pana Veselého jsem i se zánovním vozem VOLVO. Děkuji.

Odpověď

Jsem velmi rád, že byla spokojenost s mou asistencí. Děkuji za referenci!

Opel Combo

Opel Combo

Skvělý přístup dost se v autech vyzná. Vše domluvil a vyhadal i slevu. Určitě doporučuji pro nákup vozidla využít jeho služby.

Odpověď

Děkuji za referenci i doporučení!

Volkswagen Passat B8 Variant Comfortline 2.0TDI 110kW DSG

 Volkswagen Passat B8 Variant Comfortline 2.0TDI 110kW DSG

Pan Veselý vystupuje profesionálne a s úsmevom. Celý čas, ktorý som s ním strávil bol veľmi milý a zhovorčivý. Vysvetľoval mi všetko čo robí, povedal mi nejaké zaujímavé informácie o aute, prípadne dovysvetlil veci, ktoré som nechápal. Auto dôkladne prezrel, vykonal testovaciu jazdu, prelustroval ho cez rôzne registre a poslal mi finálny report s doporučeniami. So službami som spokojný.

Odpověď

Děkuji Vám za referenci, moc mě těší, že jste byl spokojen.

BMW 530d xDrive

BMW 530d xDrive

Služby pana Veselého mohu jedině doporučit! Zejména oceňuji jeho profesionální a pečlivý přístup, perfektní komunikaci a flexibilitu. Přestože jsem se nejprve při prvotním prověřením vozu online trochu zalekl, že bylo auto opravované, tak během prohlídky pan Veselý vyvrátil jakoukoliv velkou havárii a vše podložil jasnými důkazy (data výroby světel, skel, tloušťka laku, apod...). Veškeré kroky během fyzické kontroly ochotně vysvětloval a poukazoval na důvody, proč je něco v pořádku nebo se mu naopak nezdá. Perfektní byla i opravdu důkladná testovací jízda. Po takovéto kontrole jsem měl jistotu, že vím, co kupuji a že jsem se rozhodl správně. Milým překvapením byl i zaslaný souhrn doporučených servisních úkonů. Ještě jednou moc děkuji a doporučuji!

Odpověď

Děkuji za doporučení! Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen.

Peugeot 206

Peugeot 206

Supr práce, přehledný a jasný výstup z prohlídky již staršího vozu.

Odpověď

Děkuji!

Skoda Oktavia Kombi, 2.0L, 135 kW, 4x4, L&K

Skoda Oktavia Kombi, 2.0L, 135 kW, 4x4, L&K

Se službou pána Veselého jsem byl velmi spokojen. Nejdřív jsme prověřovali historii vozu kde mě upozornil na nesrovnalost v km kterou prodejce musel doložit, následně jsme telefonicky komunikovali další postup. Nakonec přišla samotná prohlídka vozu - zejména celková kontrola stavu, měření laku, diagnostika+historie, zkušební jízda, kontorla podvozku na zvedáku, brzd, jestli auto nejeví podezření krádeže, stáčení km apod.. U prodejce jsme strávili téměř půl dne, Zhodnotili jsme celkový stav a smysluplnost nákupu. Povedlo se vyjednat i snížení ceny. Pan Veselý mi následně sepsal nejbližší investice, doporučení k servisu a poradil i v dalších prakických ohledech jako např. zabezpečení vozu. Celkem bych jeho služby zhodnotil jako profesionální, pro-klientské a férové. Moc díky a samozřejmě doporučuji! ;)

Odpověď

Děkuji za doporučení! Moc mě těší, že jste byl s mou službou spokojen.

WV Caddy maxi

WV Caddy maxi

Profesionální přístup. Kontrola vozu byla velmi důkladná, místy až detektivní při zjišťování možných, v minulosti provedených oprav na voze. Díky službě pana Veselého jsme nabyl dojmu, že vím co kupuji a co mohu od vozu do budoucna po technické stránce čekat.

Odpověď

Děkuji, občas je to i detektivní práce :-) Těší mě, že jste byl s mou asistencí spokojen.

Citroen

Citroen

Chteli bychom podekovat za skvele a profesionalni jednani. Hledali jsme rodinne auto a meli jsme jasnou predstavu. Pan Vesely mel s nami opravdu trpelivost. Jeli jsme s panem Veselym na prohlidku dvou aut, pri kterych byl velice peclivy. U prvniho vozu nas upozornil napriklad na zacinajici korozi na spodni casti vozu, ktere by jsme si jako lajci urcite nevsimli. Nakonec jsme koupili druhe auto, ktere bylo technicky v poradku. Urcite doporucujeme sluzby AUTO VESELY!

Odpověď

Jsem rád, že jste byli s mou asistencí spokojeni. A za doporučení děkuji!

Toyota Auris

Toyota Auris

So službami pána Veselého sme veľmi spokojní. Kontrola auta prebiehala detailne, poctivo a nikam sa nespěchalo. Od začiatku našej komunikácie, a aj pri návšteve autobazáru, sme mali pocit, že sme v rukách profesionála. Z autobazáru sme odchádzali s pocitom, že sme urobili dobrý obchod - aj kvôli tomu, že sa podarilo vybaviť viac než slušnú zľavu. Auto máme 24hodín a už sme jeho služby odporučili štyrom známym :-)

Odpověď

Těší mě, že jste byli s mou asistencí spokojeni a děkuji za tak rychlé doporučení :-)

ŠKODA Rapid Spaceback

ŠKODA Rapid Spaceback

S panem Veselým jsme pouze konzultovali výběr vozu a jeho rady pomohly k lepšímu zaměření a hledání cílového auta. I když jsme auto nakonec koupili jinou cestou (pomohl známý, který zrovna něco nalezl), mohu dát kladnou referenci na pana Veselého, velmi profesionální jednání, energii a kvalitní odpovědi i na záludnější otázky. Neostýchal bych se jej kontaktovat znovu při dalším hledání vozu.

Odpověď

Děkuji. Moc mě těší, že jste byli s mým poradenstvím spokojeni.

Fiat Ducato

Fiat Ducato

Super profesionální přístup, velmi důkladná prohlídka auta ze všech stran a hlavně odhalení několika závad, na které by laik nepřišel. Doporučuji!

Odpověď

Děkuji za doporučení, těší mě, že jste byl s mou asistencí spokojen!

VW Golf Variant

VW Golf Variant

Služby pana Veselého mohu 100% doporučit. Nejdříve mi pomohl se zorientovat v inzerátech tak, abychom odfiltrovali ty nepoužitelné. Po prověření prvního auta, které se nám líbilo, zjistil, že bylo 4x bourané (z toho jednou byla škoda 200 tis. - podle prodávajícího v autobazaru bylo auto pouze odřené v garáži o sloup). Když se nám konečně podařilo narazit na to správně vypadající auto, dojel se mnou na místo (150km), auto důkladně prohlédl a když jsme se rozhodli pro koupi, pomohl i s "papírováním". Jelikož nemám s auty a jejich nákupem žádné zkušenosti, bylo by pro mě naprosto namožné se v nabídce zorientovat a pravděpodobně bych skočila na lep některému z lákavých inzerátů "renomovaných" autobazarů. Pan Veselý má velmi profesionální a zároveň lidský přístup, napřipadala jsem si jako "blbec", že autům nerozumím, naopak jsem si auto odvážela s dobrým pocitem, že jsem neudělala s koupí chybu. Doufám, že mi teď auto nějakou dobu vydrží, nicméně pokud budu kupovat další, určitě znovu požádám pana Veselého o pomoc.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byla s mou službou spokojena. Děkuji za referenci a budu se těšit na další nákup :-)

Seat Toledo

Seat Toledo

Dobrý den. Rád bych se s Vámi podělil o svou zkušenost s panem Veselým, který asistoval u mého nákupu nového vozu a prodeje starého vozu. Pan Veselý se mnou strávil celý den, jelikož jsem si našel nový vůz až v Olomouci (Das Welt auto). Po příjezdu na místo pan Veselý pečlivě zkontroloval nový vůz, prohledal různé registry a provedl také zkušební jízdu. Na základě jeho doporučení jsem vůz zakoupil a původní vůz ponechal již v Olomouci na proti účet. Pan Veselý vyjednal zajímavou cenu, takže nebylo co řešit. Tímto ještě jednou děkuji za čas, který se mnou pan Veselý strávil a za jeho profesionální a milý přístup. Nic nebylo problém. Vřele doporučuji využití služeb tohoto profesionála, který vozům skvěle rozumí.

Odpověď

Děkuji za podrobnou referenci. Těší mě, že jste byl spojen!

Opel Insignia

Opel Insignia

Pana Veselého mohu jednoznačně doporučit, kontrola vozu byla velmi pečlivá a odborná. Zároveň se díky zjištěným drobným nedostatkům podařilo vyjednat slevu, která více než pokryla cenu prohlídky. Ještě jednou děkuji.

Odpověď

Děkuji za doporučení a jsem rád, že jste byl s mou asistencí spokojen.

BMW 325d

BMW 325d

Velmi profesionální přístup, důkladná kontrola včetně zkušební jízdy a kontroly na heveru. Podpora od výběru vozu až po jeho nákup včetně dokladů atd. Podařilo se dokonce vyjednat slevu. Doporučuji!

Odpověď

Těší mě, že jste byl s mou asistencí spokojen. A děkuji za doporučení!

Mazda 2

Mazda 2

Pan Veselý byl velmi příjemný v e-mailové komunikaci, reagoval bleskurychle, poradil i nad rámec dohodnuté služby. Můžu doporučit :).

Odpověď

Děkuji za doporučení i referenci.

Ford S Max a Škoda Citigo

Ford S Max a Škoda Citigo

Se službami pana Veselého jsme se ženou více než naprosto spokojení. Přesněji řečeno bychom se bez něj vůbec neobešli. Měli jsme velmi napjatý rozpočet a potřebovali přitom do rodiny pořídit dvě auta. Nakonec jsme díky pomoci pana Veselého pořídili auta u kterých je vše v naprostém pořádku a přitom zároveň ušetřili odhadem tak i kolem sta tisíc v porovnání s tím, než kdybychom si auta sháněli sami. Pan Veselý nám také pomohl s prodejem našeho bývalého auta. Pan Veselý měl s námi navíc velkou trpělivost. Nemohli jsme si dovolit kvůli rozpočtu udělat ve výběru chybu a mít pak problémy a díky panu Veselému dopadlo vše dobře.

Odpověď

Těší mě, že jste využili mé asistence a byla Vám takto přínosem. Děkuji za referenci.

VW Passat

VW Passat

Chtěl bych poděkovat panu Veselému za profesionální přístup. Byl jsem naprosto spokojen s jeho pečlivostí při kontrole vozu. Ještě jednou děkuji a mohu jen doporučit.

Odpověď

Děkuji za doporučení, jsem rád, že jste byl s mou službou spokojen.

AUDI Q5

AUDI Q5

Úspěšně a bezvadně provedená činnost spojená s prodejem mé AUDI Q5.

Odpověď

Děkuji.

Mini One

Mini One

Mohu pouze doporučit. Skvělý servis od začátku až do konce. Jednoznačně skvěle investované peníze.

Odpověď

Těší mě, že jste byl spokojen. Za doporučení děkuji.

Škoda Superb

Škoda Superb

Profi pristup velka spokojenost mohu doporucit.

Odpověď

Děkuji za doporučení, jsem rád, že jste byl s mou asistencí spokojen.

Ford Focus Mk.2

Ford Focus Mk.2

Zkusenost s panem Veselym vyborna. Ochotne se snazil poradit s vyberem, ci pripadne najit kompromis, kde to bylo nutne (bo jsem chudej :). Od prohlidky nekolika aut me odradil jiz po precteni inzeratu, kde nachazel zjevne vady, ktere ja jako laik nepoznam (pricemz toto poradenstvi dela v podstate zadarmo, nebot platite az za samotnou uskutecnenou osobni prohlidku vozu). Pri samotne prohlidce se honorar pana Veseleho navic zaplatil sam tim, ze nasel na voze vady, jez vedly ke sleve z kupni ceny. Za sebe nemohu, nez pana Veseleho uprimne doporucit kazdemu, kdo by si rad koupil ojety vuz, a nema k dispozici odbornika, se kterym by koupi konzultoval.

Odpověď

Těší mě, že jste byl s mou asistencí spokojen. Děkuji za referenci.

Audi A5

Audi A5

Profesionální, velmi skvělý přístup a doporučení při výběru auta. Díky panu Veselému jsem dostal na auto slevu 6.000 od prodejce vozu. Vůz byl celkově v pořádku, ale dostal jsem podrobný popis doporučení co mám udělat po koupí auta v servisu a odhad nákladů na servis. Můžu jen doporučit!

Odpověď

Děkuji, těší mě, že jste využil mé asistence.

BMW

BMW

Velice ráda doporučuji a děkuji za pomoc ,také za profesionální přístup .Pan Veselý je spolehlivý a v autech se vyzná... díky

Odpověď

Děkuji. Těší mě, že jste byla s mým přístupem a kontrolou vozu spokojena.

Seat Leon

Seat Leon

Pan Veselý mi po dobu dvou měsíců pomáhal s posouzením různých nabídek VW Golf a Seatu Leon. Vždy zhodnotil dostupné informace a jejich věrohodnost. Na konci března jsme se společně vydali na dvě taková auta podívat. První v Praze, druhé v Brně. Po velmi důkladných prohlídkách a testovacích jízdách mi pan Veselý popsal stav obou vozů, shrnul potřebné následné investice a jejich hodnotu. Pomohl i vyjednat lepší cenu. Měl jsem tak všechny podklady pro rozhodnutí, které auto ze dvou si zvolit. Pan Veselý mi poradil i s postupem při a po samotné koupi a následně přidal i seznam doporučené údržby. Velmi mi tak s celým procesem výběru a pořízení ojetého auta pomohl a mám tak z celé věci velmi dobrý pocit. Nezbývá, než doporučit.

Odpověď

Těší mě, že jste byl s mou asistencí spokojen a koupil jste vůz dle svých představ. Za doporučení děkuji.

Volvo

Volvo

Pan Veselý je profesionál co do znalostí, tak i chování a přístupu. Spolehlivý, pečlivý, flexibilní, byl s námi osobně 2 hodiny během prohlídky i jízd ve vozu. Upozornil nás úplně na vše a navíc zaslal i shrnutí všech informací do e-mailu. Mohu jenom doporučit, Po této zkušenosti bych již ojeté auto bez přítomnosti profesionála, jako je pan Veselý, kupovat nešla.

Odpověď

Děkuji. Moc mě těší, že jste byli s mou službou spokojeni.

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Před cca týdnem mi pan Veselý pomohl s nákupem ojetého vozidla. Byla jsem mile překvapena jeho přístupem. Dobře mi se vším poradil a vozidlo za mě vybral, mockrát mu tímto děkuji.

Odpověď

Těší mě Vaše spokojenost s výběrem auta a děkuji za referenci.

VW Passat

VW Passat

S panem Veselým jsem kupoval již několikáté auto. Jeho skvělý přístup, dobré diagnostické vybavení a letité zkušenosti pana Veselého mi vždy pomohli s výběrem. Je ochotný, milý a časově přizpůsobivý. Velice doporučuji!

Odpověď

Jsem moc rád, když se ke mě zákazníci vrací. A také děkuji za doporučení!

Škoda Superb 2,5 TDI

Škoda Superb 2,5 TDI

Přestože se cca více jak 30 let pohybuji v oblasti oceňování ( i motorových vozidel ), tak až doma jsem si uvědomil čím jsem při prodeji prošel a před čím mne pan Luděk Veselý ochránil. Ještě jednou děkuji.

Odpověď

Děkuji. Těší mě, že jsem mohl být nápomocen.

Ford Mustang

Ford Mustang

Přestože jsem kupoval předváděcí vůz od značkového prodejce, chtěl jsem si být jistý, že nedělám chybu. Pan Veselý byl velmi ochotný od samého začátku, kdy úvodní konzultace probíhaly velmi svižně po telefonu i e-mailu. V den prohlídky dorazil včas, vše skvěle vykomunikoval, auto důkladně prohlédl, napojil na vlastní diagnostiku a provedl zkušební jízdu, následně i pomohl vyjednat lepší cenu. Jsem velmi spokojený a rád, že jsem jeho služeb využil, určitě se to vyplatilo.

Odpověď

Jsem moc rád, že jste byl s mou službou spokojen. Děkuji za referenci!

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Perfektní služby a jednání. Auto, které jsme koupili jsem vlastně náhodou našel sám, pan Veselý mi ale trpělivě zodpověděl všechny dotazy, vůz prověřil a nakonec při důkladné prohlídce na místě vše pečlivě zkontroloval. Tím to ale neskončilo; následně nám poradil při koupi, vše přehledně sepsal, doporučil servis a dále ochotně odpovídal na dotazy. Prostě 200% servis, který mohu jen doporučit. Moc děkujeme.

Odpověď

Moc mě těší, že jste byli s mou službou spokojeni. Děkuji Vám za hodnocení i doporučení!

Suzuki Swift

Suzuki Swift

Profesionální a velmi férový přístup. Mohu jen doporučit!

Odpověď

Děkuji za referenci a doporučení! :-)

Škoda Rapid

Škoda Rapid

Chtěl bych opět poděkovat za skvělý přístup a doporučení při výběru našeho druhého vozu přes pana Veselého. Jsme s manželkou moc spokojeni. Autíčko nám slouží každý den :-). Děkujeme manželé Královi

Odpověď

Moc mě těší, že jste s autem spokojeni. A také děkuji za krásnou referenci.

Volvo XC70

Volvo XC70

Díky panu Veselému jsem dostal na auto slevu 10.000 od prodejce vozu. Vůz byl celkově v pořádku, ale pár drobností se našlo. Jeho služby mohu rozhodně doporučit. Vyplatí se vám to.

Odpověď

Děkuji za doporučení, spokojenost zákazníka mě vždy potěší.

Kia Sportage

Kia Sportage

Se sluzbou jsem byla velmi spokojena. Pan Vesely autum rozumi a dokaze to skvele vysvetlit i novackum. Jeho analyza stavu auta je objektivni, prohlidka vsestranna a tak vim naprosto presne a detailne, v jakem stavu auto je a jak bude jezdit. Vrele doporucuji a kdybych znovu kupovala auto, rozhodne bych jeho sluzeb vyuzila.

Odpověď

Děkuji za doporučení a budu se těšit za pár let, až zase budete kupovat auto :-)

Škoda Octavia II

Škoda Octavia II

Služby pana Veselého mohu všem, kdo hledají nové auto jen doporučit Pan Veselý mi velmi pomohl s výběrem vozu. Nejprve doporučil vůz na základě rozhovoru a mých potřeb. Musím říct, že moje představa od mých potřeb se velmi odlišovala. Tím mi ušetřil hodně peněz. Byl ochotný jet přes celou republiku se podívat na auto, kde mě informoval, že bych ještě do něj musel investovat cca 50. tis Nakonec se mi povedla koupě přes známého, ale jak se říká – důvěřuj, ale prověřuj. Upozornil mě na veškeré mouchy, ještě před koupí. Proto mohu všem jen doporučit

Odpověď

Děkuji za doporučení, jsem rád, že je spokojenost.

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Se službami a poradenstvím pana Veselého jsem byl velice spokojen. Pan Veselý mi podle mých požadavků doporučil konkrétní značku vozu a poradil, kde vůz na internetu hledat. Na vybrané vozy se se mnou pak jel podívat, provedl jejich důkladnou prohlídku a testovací jízdu. Díky němu jsem si pořídil vůz v perfektním stavu, bez nutnosti dalších oprav a investic. Doporučuji!!!

Odpověď

Děkuji za doporučení. Těší mě, že jste byl s mými službami spokojen.

Škoda Rapid

Škoda Rapid

Naprostá spokojenost, víc než spokojenost. Nebýt pana Veselého, koupil jsem bouraný střep, zatímco díky němu mám velmi slušné auto s jasným původem a historií. Výborná komunikace a opravdová snaha pomoci. Děkuji

Ford Focus

Ford Focus

Naprosto perfektní spolupráce. S Luďkěm jsem kupoval již druhé auto. Předchozí Mitsubishi bylo 6 let bez jediného problému, proto jsem si opět rád nechal poradit. Od Luďka jsem dostal mnoho užitečných komentářů a rad již při samotném vybírání auta (jako třeba čemu se vyhnout). Poté, co jsme našli konkrétní model, mi pomohl auto prověřit z hlediska jeho historie vlastnictví i najetých kilometrů. Nakonec při prohlídce a zkušební jízdě ohodnotil každý aspekt vozu, podařilo se mírně srazit cenu a já jsem nadšený z „nového“ auta, které šlape jak hodinky :-)

Škoda Octavia III

Škoda Octavia III

S Luďkem Veselý jsem vybíral a koupil už druhé auto. Má své favority, do kterých se snaží člověka natlačit, a své představy – koncepty, ze kterých se mu nechce slevit (např. že operák nebrat apod.), ale když si člověk stojí za svým, tak se dá společně něco vybrat. Pro mě jako běžného uživatele se investice do prohlídky vyplatí. Jedno auto, které se mi hodně líbilo, byla naprostá shitka a když to komentoval před majitelem bazaru, tak ten jen klopil uši – sám to musel vědět a mě den předtim tlačil do hlavy, jaké je to skvělé auto (bouračka a ještě špatně opravená). Druhé koupené auto ještě nemůžu pořádně zhodnotit (je to III Oktávka), ale zdá se, že úplnou sr*ajdu jsem nekoupil, resp. doufam, že z toho, co bylo k mání, jsme vybrali to nejlepší za co nejmenší peníze. Jo a ještě jsme s diagnostikou našli latentní závadu, za kterou jsem ukecal dodatečnou slevu, takže jsem to měl celé skoro zadarmo :-)

Škoda Rapid

Škoda Rapid

Se službami pana Veselého jsme byli velmi spokojeni. Velmi ochotně a trpělivě se věnoval našim otázkám a návrhům ohledně výběru nového auta. Jeho služby můžeme velmi vřele doporučit.

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Pan Veselý je super! Hledali jsme společně ojetinu – díky němu jsem se nenechal napálit dvěma bouranými auty, jedním, které vstalo z mrtvých a vydávali to za perfektní stav… takže jsem např. nemusel cestovat po ČR po zbytečných prohlídkách. Poradil mi moc dobře s tím, co potřebuju. A nakonec jsme našli velmi pěkný kousek – dokonce pak i v servisu říkali, že tak pěkný stav se hned tak nevidí. Takže já můžu jen doporučit. A to nejsem vymyšlená recenze, klidně si řekněte o moje číslo. :-)

VW Caddy

VW Caddy

Vynikající služba, bez které by se neměl obejít žádný nákup vozidla. Skvělá komunikace, profesionální přístup, upřímná a věcná rada. Komplexní zhodnocení vozidla a pomoc při jednání s bazarem/autosalonem. Vřele doporučuji a to vč. následného servisu.

Subaru XV

Subaru XV

Služby pana Veselého vřele doporučuji. Nejprve zhodnotil mnou vybrané ojeté auto v inzerátu (a jak se později ukázalo, se stoprocentní přesností). Absolvovali jsme cestu z Prahy do Brna, kde auto důkladně prohlédl, napojil na diagnostiku a absolvoval se mnou zkušební jízdu. Odhadl cenu oprav nutných v blízké budoucnosti a pomohl mi usmlouvat cenu. Děkuji za praktické rady, profesionální přístup a příjemné vystupování. Auto slouží skvěle!

Škoda Octavia Laurin&Klement

Škoda Octavia Laurin&Klement

Profesionální poradenství do posledního detailu, vstřícné a přátelské.

Ford Transit

Ford Transit

Služby p. Veselého mohu jenom vřele doporučit. Zbavil nás všech starostí s výběrem auta : pomohl s výběrem, s hledáním, auto vždy prohlédl a odhadl i nutné opravy. Samozřejmě vždy prověřil i původ vozu apod. Za velmi rozumné peníze jsme dostali perfektní servis. Kupovat ojetá auta pro mojí potřebu nebo do firmy bez něho už nebudu…

Volvo V40

Volvo V40

Luděk 100% hájí nejlepší zájem klienta. Přestože jsem kupovala předváděcí vůz od salonu pod heslem důvěřuj, ale prověřuj jsem byla vděčná za jeho služby. . Nemusela jsem kupovat zajíce v pytli a byla jsem seznámena se všemi klady a zápory pořizovaného vozu. Děkuji!

VW Golf VII

VW Golf VII

Pan Veselý mi velmi pomohl s výběrem vozu. Nejprve doporučil vůz na základě rozhovoru a mých potřeb, pak poradil, kde také najít nejlepší „kus“ za rozumnou cenu. Z Prahy jsme se nakonec vypravili do Českých Budějovic, kde pan Veselý předem vybrané auto (a jeho příslušející dokumentaci) důkladně prohlédl a absolvoval zkušební jízdu. Auto jsme nakonec zakoupili a jsem s ním již pátým měsícem plně spokojen. Služby pana Veselého mohu tedy jen doporučit.

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Touhle cestou bych chtěl panu Veselému poděkovat za auto které mi doporučil a jsem sním velmi spokojen. Vystupování na úrovni, rád ve všem poradí a upřímný. Jsem rád že jsem narazil na správného chlapíka a cestu skoro přes celou republiku vůbec nelituji. Jeho služby mohu jen doporučit!

Škoda Rapid

Škoda Rapid

Po zdlouhavém hledání a objíždění bazarů jsem na doporučení oslovil pana Veselýho, po rozhodnutí se pro konkrétní značku a kontrolu vozu před koupí jsem velice spokojen, vozidlo slouží a dělá radost. Vřele doporučuji! Ještě jednou děkuji.

VW Golf VII

VW Golf VII

Přes pana Veselého jsem už před sedmi lety kupoval menší auto, které jsem nyní kvůli rodinným přírůstkům vyměnil za větší. Původně jsem měl o novém voze jinou představu, ale po konzultacích a zvážení všech pro a proti byl volbou z rozumu právě benzínový golf kombi. Nákup jsme řešili asi pět týdnů, poptali na dvacet aut z inzerce, na sedm z nich jsme se jeli podívat, ale až tento vůz nakonec vyhovoval ve všech směrech. Děkuji za trpělivost a za dobré rady, bez kterých bych jako laik při koupi zřejmě naletěl. Pan Veselý opravdu velmi pečlivě kontroloval původ, stav vozu, podvozek, motor i za studena, tloušťku laku a všechny ty další důležité věci, co by mne opravdu nenapadly a ve výsledku by mě jejich opomenutí přišlo na hodně peněz. Rád a vřele jeho služby doporučím dál.

Ford Focus

Ford Focus

Pan Veselý byl pro velkou pomocí v celém procesu koupě vozidla od výběru konkrétního kusu, přes jeho kontrolu a převzetí při prodeji až po následný servis. Mohu vřele doporučit.

Škoda Roomster

Škoda Roomster

Služby pána Veselého som využil „na diaľku“ zo Slovenska. Kúpu niekoľkých aút nedoporučil už len na prvý pohľad (napríklad nesúlad masky s rokom výroby). Zakaždým to boli argumenty, ktoré by laikovi určite nenapadli. Po tejto skúsenosti by som do kúpy vozidla na vlastnú päsť určite nešiel. Mnohé nedostatky, a hlavne tie vážne – dobre skryté, odhalí skutočne len odborník. Preto ešte raz veľmi pekne ďakujem a služby pána Veselého vrelo odporúčam.

Opel Meriva

Opel Meriva

Při shánění druhého vozidla do rodiny jsme požádali pana Luďka o pomoc. Vůbec jsme neměli představu o tom jaké vozidlo chceme a pan Luděk byl velice ochotný a hlavně trpělivý. Pokud bychom ještě někdy kupovali starší vozidlo, tak jedině s jeho pomocí.

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Tak jsem opět využil služeb pana Veselého, který mi před 10ti lety pomohl s výběrem mého prvního auta, a nyní, kdy jsem se rozhodl již pro novější vůz, sem velice rád, že mi asistoval opět on. Je to stále stejný profík, který zjistí i neoriginální šroubek tam, kde být nemá. DOPORUČUJI !!!

Volkswagen Transporter

Volkswagen Transporter

Při koupi auta je dobré mít někoho kdo má zkušenosti a danou situaci řeší objektivně. Přesně tímto člověkem je pan Veselý. Byl jsem velmi spokojený s domluvou. Je vidět, že pan Veselý jedná na rovinu a upřímně řekne kde je problém a co je ještě ok. Navíc mi při koupi auta vyjednal ještě lepší cenu a podmínky. Ojeté auto pečlivě prošel, zdiagnostikoval, projel na internetu, prostě komplet zjistil VŠE. Také musím vyzdvihnout příznivou cenu za poskytované služby. Mohu jen DOPORUČIT!

Škoda Rapid

Škoda Rapid

Tato báječná Škoda Rapid je už třetí auto, s jehož koupí mi Luděk pomohl. Dal mi praktické tipy, jak se vyznat v inzerátech, na co si v nich dát pozor, poradil mi s výběrem motoru, který je pro mé potřeby nejvhodnější. Při prohlídce auta byl velice pečlivý a vyptával se prodejce na věci, které by mě v životě nenapadly. S Rapidem jsem nadmíru spokojená. Jede svižně, „žere“ málo, je prostorný a prostě krásný! 🙂 Díky!

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Doporučuji! S prací pana Veselého jsem byla naprosto spokojena. Měla jsem vybrané auto v bazaru, dojel tam se mnou, auto prohlédl, provedl diagnostiku, zkontroloval podvozek, jeli jsme na zkušební jízdu. Auto též prověřil, zda není bouraného. Dojednal mi i navíc zimní kola a přezutí, neboť auto mělo letní gumy. Doporučuji jeho profesionální a kvalitní služby. Děkuji!

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Pan Veselý je spolehlivý profík. Pomohl mi i s výběrem ojetého vozu. Doporučuji.

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Kupovat auto v bazaru na vlastní pěst bych si netroufl. Pan Veselý vybrané auto zevrubně prohlédl, provedl testovací jízdu a zhodnotil jeho cenu. Na základě jeho doporučení jsem Fabii nakonec koupil a už mi přes rok bez velkých závad dobře slouží. Služby pana Veselého rozhodně doporučuji.

Renault Megane

Renault Megane

Auto jsem koupil před 10ti lety již jako 9 let staré. Pan Veselý byl velice ochotný a projezdil se mnou několik aut, než jsme našli to pravé. Prohlídka každého auta probíhala velmi důkladně včetně testovacích jízd, a dokonce mi od prodávajícího vysmlouval slevu. Auto slouží neuvěřitelně stále dál, jako bych kupoval nové. Jsem rád, že se pan Veselý stále drží svého řemesla a při nákupu dalšího auta se chystám určitě využít jeho služeb. Můžu ho tedy jen doporučit !!!

Toyota Prius

Toyota Prius

Když jsme vybírali auto, tak jsme se brzy zamilovali do Priuse a žádný jiný typ jsme nechtěli. Ovšem u tohoto typu, který má hybridní pohon, je potřeba dávat obzvlášť velký pozor na to, abychom vybrali nebouraný kus. To nebyl lehký úkol. Při tom nám byl pan Veselý velmi nápomocný. Vždy jsme s ním konzultovali servisní historii jednotlivých kandidátů. Na ty nadějné se s námi jel podívat k prodejci a auto prohlédl i projel, jednou dokonce až do Znojma. U několika kusů odhalil to, že byly skutečně bourané. Takto s námi prošel tříměsíčním pečlivým výběrem. Poté, co jsme narazili na ten pravý kus, jsme už byli sehraným týmem a s koupí jsme neváhali ani chviličku. Za rok ježdění po najetých 30tis.km nás na autě nepřekvapila jediná vada nebo porucha. Bez pomoci pana Veselého bychom při výběru pravděpodobně nebyli tak trpěliví a auto by nám dnes možná nedělalo takovou radost. Děkujeme!

VW Passat

VW Passat

Pan Vesely si s nami ochotne domluvil schuzku dle nasich casovych moznosti a moznosti prodejce. Udelal kompletni prohlidku a jednal za nas i s prodejcem. S takovouto profesionalitou a zaroven laskavosti a ferovym jednanim jsem se jiz dlouho nesetkala. Jeho servis mohu jen doporucit. Skvele sluzby!

VW Golf

VW Golf

Perfektní ! Pan Veselý nám vyhledal auto, otestoval, domluvil obchodní podmínky (slevu atd), do detailů popsal jeho přednosti a nedostky dokoupil chybějící součastí dle našeho přání a slíbil, že se bude starat o jeho další servis. Nic jiného si nemůže obyčejný zákazník přát !!! Obětavé zacházení, pocit synovské péče!!!!!

Audi A4

Audi A4

Pan Veselý mi pomohl uvedomit si jake auto vlastne hledam, trpelive se mnou objel par bazaru a naucil mne jak poznat zakladni triky a podvody na ktere muzete pri koupi ojeteho auta naletet. Nakonec jsme spolecne vybrali vuz ktery nejen poslouzi rodine, je v dobrem technickem stavu, ale zaroven i trochu bude bavit.

VW Golf Varian

VW Golf Varian

Boli sme s Ludkom pozerat viacero aut, u ktorych si vsimol vady na ktore ja ako laik by som nemal sancu prist. Dokladne prezrel cele auto, dokanca este vyjednal lepsie podmienky u predajcu – uplna spokojnost!

Škoda Fabia

Škoda Fabia

Luděk je profesionál každým coulem. Své práci rozumí a hlavně je vysoce spolehlivý, což se v dnešní době velice cení. Umí nejen správně poradit, ale hlavně pomoci jak při výběru auta nešlápnout vedle. Doporučujeme jeho kvalitní služby.

Škoda Rapid

Škoda Rapid

Byli jsme velice spokojeni s ochotou, vstřícností a pečlivostí v průběhu celého procesu.Velmi dobrá znalost a orientace technických parametrů všech značek vozidel umožňuje skutečně kvalitní výběr. Za služby jsme panu Veselému vděčni při každém nastartování našeho mazlíčka.

VW Transporter

VW Transporter

Naprostá spokojenost. Technik auto po delší dobu (cca 1-2 hodiny) prohlížel, provedl diagnostiku, zkontroloval podvozek, provedl zkušební jízdu, zjišťoval zda-li není auto bourané, zda-li odpovídá stav tachometru počtu ujetých kilometrů…velmi profesionálně odvedená práce!

Audi A4

Audi A4

Rozhodně mohu doporučit. Mít automechanika s sebou při koupi vozu je neocenitelná výhoda. Luděk Veselý mi pomohl jak s volbou modelu, tak s výběrem konkrétního auta. Byla to nakonec Audi A4, pro kterou jsme se projeli až do Klatov. Auto jsme koupili trochu dráž, ale v dobrém stavu a ten bych sám určitě nezjistil. Po třech letech platím jen údržbu (destičky, filtry, gumy atd) , případně opravy za svoje chyby (prasklý blinkr, urvané zrcátko, …) a jsem spokojený, že auto jinak šlape jako hodinky. Ještě jednou děkuju.

Volvo XC60

Volvo XC60

Dlouho jsem hledal vhodné mírně jeté VOLVO. Když jsem u prodejce VOLVO Průhonice objevil tohoto krasavce (dnes již takto zabláceného), povolal jsem odborníka na slovo vzatého, pana Luďka Veselého. Již druhý den se mnou absolvoval zkušební jízdu, obhlídku vozu, kontrolu v servisní dílně i prověření „papírů“. Domluvil i drobné opravy a seřízení před prodejem (bez vlivu na kupní cenu) a mne jako zájemce uklidnil, že toto auto za tuto cenu ANO. Profesionální přístup odborníka, moje maximální spokojenost při koupi i maximální spokojenost při provozu, děkuji. náhodou také Luděk :-)

Subaru Outback

Subaru Outback

Kontrola zevrubná a objektivní.

Škoda Yeti

Škoda Yeti

Vozidlo Škoda Yeti jsem si vybíral již delší dobu na internetu, pan Veselý se mnou mé výběry po celou dobu velice ochotně konzultoval po telefonu. Při osobní prohlídce vozu se pan Veselý choval velice profesionálně a s maximální pečlivostí celý vůz zkontroloval a projel. Koupi tohoto vozu mi nakonec doporučil a já jsem s ním po ujetí cca 17tis km maximálně spokojen. Nakonec mi pan Veselý poradil i s přihlášením a pojištěním vozu. Pan Veselý je profesionál na svém místě. Tímto mu děkuji a vřele doporučuji jeho služby dalším zákazníkům.

Volvo S60

Volvo S60

Pan Veselý mi pomohl vyřídit všechny praktické věci související s nákupem auta. Zejména jsem ocenil pomoc s technickou kontrolou vozu při jeho nákupu. Příjemné a férové jednání. Spolehlivost. Mohu jen doporučit.

Seat Altea

Seat Altea

Původně jsme se jeli podívat na úplně jiné auto, ale to bylo po havárii a ne moc kvalitně opraveno, tak mi jej Luděk nemohl doporučit. Ale měli jsme ještě v ten den štěstí, protože jsme v autobazaru objevili další zajímavé auto, které odpovídalo mým představám a bylo v perfektním technickém stavu. Luděk poradil s výběrem, provedl kontrolu auta jak samotnou prohlídkou, zkušební jízdou i kontrolou na diagnostice. S pomocí při nákupu jsem velmi spokojen.

VW Passat

VW Passat

Na spolupráci s panem Veselým jsem ocenil jeho dlouhodobé zkušenosti z oboru a schopnost porozumět potřebám zákazníka. Pro daný vůz dokáže odhadnout nejen férovou pořizovací cenu, ale i očekávané náklady v následujících letech. Jeho zkušenosti s provozováním autoservisu mně ochránily před koupí profesionálně opraveného vozu po totální havárii (ověření CEBIA bylo absolutně v pořádku). Služby pana Veselého mohu jen doporučit!

VW Golf IV

VW Golf IV

Bez Luďka bych se v autobazaru neodvážil vůbec nakupovat. Pomohl vybrat z několika Golfů ten, který byl nebouraný, byl v dobrém technickém stavu, neměl stočené kilometry a byl za odpovídající cenu.

Seat Leon

Seat Leon

Pana Veselého jsem kontaktoval v době kdy jsem měl vytipované asi čtyři auta, o kterých jsem uvažoval. Jeho služeb jsem využil krom znalostí, které bezpochyby má, také z časových důvodů kdy nebyl problém se domluvit a pan Veselý udělal prohlídku vozu i bez mé přítomnosti a o prohlídce mě ihned informoval s poznatky, to pro mě bylo opravdu moc užitečné a díky tomu jsem mohl i přes časové vytížení vybírat i z více možností během jednoho dne. Nakonec jsem se na doporučení rozhodl pro koupi tohoto auta a musím říct, že jsem do dnešního dne vděčný za pomoc s výběrem a rozhodně služby pana Veselého využiji i příště.

Seat Ibiza

Seat Ibiza

S panem Veselým jsem konzultoval své požadavky na auto, vzhledem k mému ročnímu nájezdu a finanční představě jsme vybrali téměř nový předváděcí vůz Seat Ibiza kombi s benzinovým motorem. S konzultací pana Veselého jsem byl velice spokojen, mohu vřele doporučit.

Seat Leon

Seat Leon

S koupí tohoto vozu mi pomohl pan Veselý, auto jsem si předem na inzerát vybrala a poté pana Veselého kontaktovala, který byl ochotný a jel se mnou auto prohlédnout až do Ostravy. Rozhodl, že je auto v pořádku a díky němu jsem ho koupila. Vůbec koupě nelituji, toto auto mám stále a nehodlám ho měnit. Pána mohu na prověření koupě jedině doporučit.

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Zadala jsem parametry cena/typ, ideálně od prvního majitele, tempomat a co největší kufr. Pan Veselý se průběžně ozýval, když narazil na nabídku vyhovující mým parametrům, vždy se ozval. První auto, na které jsem se jela opravdu podívat, jsem koupila. Díky odhalené mírné závadě se nám povedlo vyjednat zdarma zimní gumy. Auto nemělo tempomat, ale v rámci prvního servisu ho pan Veselý ochotně doinstaloval společně s automatickým uzamykáním dveří a rozsvěcováním světel. Auto se osvědčilo. Je spolehlivé a doposud dobře slouží.

Mazda 323F

Mazda 323F

Požádala jsem pana Luďka o pomoc při koupi staršího vozu Mazdy 323F. Auto jsem si vybrala podle barvy. :-) Luděk mi zhodnotil technický stav a vyčíslil investice. Vzhledem k dobrému stavu vozu mi koupi doporučil. S jednáním jsem byla velice spokojená a s autem se mi jezdí skvěle. Ještě jednou mnohokrát děkuji!

Škoda Octavia

Škoda Octavia

Skvele rady a prohlidka pred nakupem vozu. Nasledny perfektni dlouholety servis. Diky pane Ludku!!!